• دانشگاه لرستان - ساختمان دانشکده فنی و مهندسی- طبقه همکف
  • 066-33120113
  • farhangi@lu.ac.ir


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست مشترک نهاد رهبری و معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه لرستان

نشست مشترک مسئولان و کارکنان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و معاونت فرهنگی و اجتماعی در محل سالن کنفرانس شهیداسماعیل  ابراهیمی مدیریت فرهنگی اجتماعی دانشگاه (ساختمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) برگزارشد.

 به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه لرستان در این نشست صمیمی حجت الاسلام و المسلمین دکتر فلاحی اصل معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه لرستان با اشاره به اینکه هر دو مجموعه به دنبال اهداف مشترک هستند افزود: فرصت طلایی به وجود آمده است تا بتوانیم با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و تعامل مشترک با یکدیگر، اهداف فرهنگی دانشگاه را پیش ببریم .

در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین دکتر حاتمی و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهای استان ودانشگاه لرستان با اشاره به وجود نگاه مشترک و اهداف مشترک دردو مجموعه فرهنگی دانشگاه افزود: یکی از مهمترین جایگاه ها و ظرفیت‌هایی که می‌توان از آن استفاده نمود، بهره‌مندی از ظرفیت ممتاز مسجد دانشگاه برای برگزاری برنامه‌های مشترک است و امیدواریم بتوانیم در این مکان فرهنگی اهداف مشترکمان  را پیش ببریم

حجت الاسلام و المسلمین دکترحاتمی گفت :از همه مجموعه‌های دانشگاه می خواهیم ما را نقد کنند و ایرادات و اشکالات ما را به ما گوشزد کنند زیرا در سایه نقد وانتقاد است که شکوفایی در برنامه‌ها حاصل خواهد شد.

 وی با اشاره به دغدغه های مشترک و اهداف مشترک دو مجموعه خواستار برگزاری نشست های مشترک در هر دو هفته یک بار میان دو مجموعه فرهنگی دانشگاه شد.

 مسئول نهاد رهبری در دانشگاه لرستان تاکید کرد که از متولیان فرهنگی دانشگاه می خواهیم که مسایل ،فرصت ها، ضعف ها و تهدیدها و راهکارهای مسایل فرهنگی دانشگاه و مراکز وابسته به دانشگاه را در اختیار این واحد قرار دهند تادر راستای عمل به بعد حمایتی و هدایتی نهاد رهبری اقدامات لازم انجام شود.

 دکتر حاتمی گفت: به عنوان نخستین کار مشترک میان معاونت فرهنگی و نهاد رهبری افتتاح مسجد پس از تعطیلی به وجود آمده و غبار روی این محل در دستور کار قرار خواهد گرفت و این مسئله آغاز همکاری مشترک امان خواهد بود

وی افزود :آموزش متولیان فرهنگی دانشگاه وبرگزاری پودمان  هایی برای ارتقای سطح آگاهی وبینش مجموعه فرهنگی در دستور کار قرار خواهد گرفت  ودر این راستا توانمند سازی مجموعه اولویت ما خواهد بود.

 گفتنی است در ادامه این دیدار و نشست صمیمی هر یک از مدیران و کارشناسان نهاد رهبری و معاونت فرهنگی دانشگاه دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را در خصوص مسایل و مشکلات پیش رو بیان و خواستار برنامه ریزی منسجم و اهتمام جدی جهت رفع آنان شوند.
١١:٤٧ - 1399/07/13    /    شماره : ٧٣٧٩    /    تعداد نمایش : ٢٦