• دانشگاه لرستان - ساختمان دانشکده فنی و مهندسی- طبقه همکف
  • 066-33120113
  • farhangi@lu.ac.ir


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جشن دانش آموختگی دانشجویان ورودی 94 دانشگاه لرستان

 

 

جشن دانش آموختگی 200 نفر از دانشجویان دانشگاه لرستان، برگزار شد.

جشن دانش آموختگی تعداد 200 نفر از دانشجویان این دانشگاه در قالب 21 رشته تحصیلی و در بازه زمانی 10 تا 15 اردیبهشت، با حضور و استقبال دانشجویان، دانش آموختگان و خانواده های آنها، در محل سالن شهید علیرضا فرجی دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان، برگزار شد.

این جشن را معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان با حضور رؤسای دانشکده ها، مدیران گروههای آموزشی، اعضای هیئت علمی، خانواده های دانش آموختگان و دانشجویان، برگزار کرد.

اهدای لوح تقدیر، اجرای موسیقی، قرائت سوگندنامه و تقدیر از دانشجویان برتر و استعدادهای درخشان گروههای مختلف آموزشی دانشگاه لرستان، از جمله بخشهای مهم جشن بود.

دانشجویان ورودی سال 94 دانشگاه لرستان که هم اینک فارغ التحصیل (دانش آموخته) شده اند و در دانشکده های کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، ادبیات و اقتصاد، فنی و مهندسی و مراکز اقماری آموزش عالی در شهرستانهای استان (وابسته به دانشگاه لرستان)، مشغول به تحصیل بوده اند، در این جشن، شرکت کردند.

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان، اینگونه جشنها را با اهدافی همچون: تکریم و تجلیل از اساتید گروههای مختلف آموزشی، دانشجویان برتر و استعدادهای درخشان، دانش آموختگان و تکریم خانواده های آنها، برگزار می کند.

ایجاد انگیزه، نشاط و امید به آینده نیز از دیگر اهداف کاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان در برگزاری چنین جشن هایی است.


 


٠٨:١٤ - 1398/02/17    /    شماره : ٥٥٧٤    /    تعداد نمایش : ١٦٨فراخوان مقاله به مناسبت روز قدس

از تمام علاقه مندان دعوت می‌شود تا مقاله های خود را در قالب فایل وورد به دبیر خانه جشنواره ارسال نمایند.

همکاری شما باعث دلگرمی ما می‌باشد.