• دانشگاه لرستان - ساختمان دانشکده فنی و مهندسی- طبقه همکف
  • 066-33120113
  • farhangi@lu.ac.ir


  چاپ        ارسال به دوست

جشنواره شعر استانی دانشگاه لرستان

 

 

 

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

 

 

جشنواره شعر استانی دانشگاه لرستان به همت کانون شعر و ادب اداره کانونهای فرهنگی هنری و اجتماعی امور فرهنگی دانشگاه لرستان و با دعوت از دانشجویان شاعر دانشگاه‌های استان روز یکشنبه مورخ:15/2/98 از ساعت ۱۵ الی ۱۷  در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه برگزار گردید.

 این جشنواره شامل برنامه های متنوعی بود و با تلاوتی آیاتی از قرآن کریم توسط آقای کنانی شروع شد و با نقالی کودک خردسال کیمیا بیرانوند برگزیده کشوری این رشته شروع شد.

 دانشجویان آماده مسابقه مشاعره شدند که در این میان مسابقه خانم زهرا صالحی موفق شد تسلط خود را نشان دهد و به عنوان نفر برگزیده مشاعره این جشنواره انتخاب شود.

 گروه موسیقی دنگ اداره کانونهای فرهنگی نیز به اجرای موسیقی محلی پرداخت.

 اشعار دانشجویان برگزیده جشنواره و شاعرانی که اشعار خود را به جشنواره ارسال نموده بودند شروع و توسط آقای دکتر نوری و دکتر کرم الهی از اساتید گروه ادبیات فارسی دانشگاه لرستان داوری شدند که نتایج داوری به شرح زیر تعیین گردید:نفر اول :فائزه قیطانی نفر دوم:آزاده رستمی و نفر سوم :علی ایمانی

جشنواره شعر استانی با تقدیر از برگزیدگان به پایان رسید.٠٨:٥٧ - 1398/02/17    /    شماره : ٥٥٧٥    /    تعداد نمایش : ١٠٥فراخوان مقاله به مناسبت روز قدس

از تمام علاقه مندان دعوت می‌شود تا مقاله های خود را در قالب فایل وورد به دبیر خانه جشنواره ارسال نمایند.

همکاری شما باعث دلگرمی ما می‌باشد.